KONST / Litografier / Färglitografi 8181425
nr 818 1425
Färglitografi
Sveenolov Ehren, Stockholmsmotiv, 271/360, signerad, motivets mått: 44x59
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:44:44
500 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr